...
sklep norwegia

Sklep Kierunek Norwegia już działa!

Sylwia

Z wielką radością zapraszam do nowej zakładki na blogu, czyli do mojego SKLEPU. Prace nad nim trwały bardzo długo, a w planach wiele nowych produktów, wszystkie z Norwegią w tle. A co znajdziesz w moim sklepie już teraz?

Kubki Kierunek Norwegia

Kubek Kierunek Norwegia to idealny prezent dla każdego fana i fanki Norwegii oraz Skandynawii.

Kubek będzie wiernym towarzyszem wszystkich wędrówek i podróży. Przywoła miłe wspomnienia lub przypomni o nadchodzącej przygodzie. Dodatkowo kawa i herbata smakuje z niego najlepiej!

Można w nim gotować na wszystkich rodzajach kuchenek oraz myć w zmywarce. Lubisz ogniska? Kubeczek Kierunek Norwegia również sprawdzi się super (ogień może go osmolić). Najwyższa jakość , kubek emaliowany wyprodukowany w Polsce, na pewno posłuży Ci przez długie lata.

Ilość kubków jest limitowana, nie są produkowane masowo. Wysyłka na terenie Polski oraz Norwegii.

sklep Norwegia

Wydruki, czyli Norwegia w Twoim domu

Interesujesz się Norwegią? Lubisz piękne widoki? Masz niezwykłe wspomnienia związane z Krainą Fiordów? Teraz w łatwy sposób możesz stworzyć swój mały kawałek Norwegii w Twoim domu. 

Zdjęcia zostały zrobione podczas wielu moich podróży po Norwegii, kiedy odkrywałam ten kraj kawałek po kawałku. Przejechałam dziesiątki tysięcy kilometrów, przeszłam wiele szlaków, odwiedziłam popularne i zupełnie nieznane miejsca. W ten sposób powstały fotografie, które mogą zagościć również w Twoim domu.

Do wydruku używany jest wysokiej jakości papier fotograficzny z deklarowaną żywotnością 70-100 lat. Do wyboru dwa rodzaje papieru – matowy oraz perłowy.

Jeżeli zainteresuje Cię inna fotografia znajdująca się na blogu, napisz proszę maila sylwia@kieruneknorwegia.pl istnieje możliwość wydruku wybranych przez Ciebie zdjęć.

Indywidualne Plany Podróży i Karty Podarunkowe

Przed zakupem proszę wyślij wiadomość w celu uzgodnienia szczegółów i przyjęcia zamówienia do realizacji.

Czy szukasz ciekawego planu podróży po Norwegii? Miejsc, które warto odwiedzić nad fiordami?

Przygotuję dla Ciebie indywidualny, bardzo ciekawy, dostosowany do Twoich zainteresowań, plan podróży po Norwegii. 

Gotowy plan podróży jest idealnym rozwiązaniem dla:

  • osób, które kochają podróżować, ale nie do końca lubią przygotowywać plan podróży
  • osób, które mają mało czasu. Stworzenie planu wycieczki po kraju, którego się nie zna jest czasochłonne. Trzeba przeszukać strony internetowe, przewodniki, fora podróżnicze, zweryfikować różne, czasami zupełnie sprzeczne, informacje. Doskonale wiem, że nie każdy ma na to czas i nie każdy czerpie z tego radość, a przecież dobry plan podróży to ważna część udanego wyjazdu.
  • osób, które chcą mieć pewny i sprawdzony plan podróży, pełen rzetelnych informacji.

Jeżeli należysz do jednej z takich osób to z przyjemnością przygotuję dla Ciebie plan podróży w formie ebooka zawierającego wszystkie niezbędne informacje. To będzie piękna podróż po Norwegii! 

Szczegóły na temat indywidualnych planów podróży po Norwegii znajdziesz również tutaj.

Kolejne produkty już wkrótce! 🇳🇴

Sylwia

Udostępnij artykuł
Autor: Sylwia
Obserwuj:
Od kilku lat mieszkam w Norwegii, a każdą wolną chwilę spędzam na podróżowaniu dookoła Krainy Fiordów. Na tej stronie opowiadam o moich podróżach i życiu w Norwegii. Zabieram Cię na wycieczkę nad fiordy, w niesamowite góry, pod olbrzymie wodospady i do klimatycznych norweskich miasteczek. Miłego zwiedzania!
Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *