...
Jak podróżować po Norwegii

Jak podróżować po Norwegii? Norweski Niezbędnik Podróżniczy

Sylwia

Moja pierwsza podróż do Norwegii na zawsze zostanie w mojej pamięci. Tak samo jak pierwsza norweska objazdówka pełna przygód, niesamowitych widoków i łez szczęścia. Moje podróże po Norwegii zaczęły się w 2016 roku (zbiegły się oczywiście w czasie z moją przeprowadzką na stałe do tego kraju). Na początku kompletnie nie wiedziałam, jak podróżować po Norwegii, co wiązało się z wieloma wpadkami po drodze. Nie będę ukrywać, że moje pierwsze podróże kosztowały na pewno za dużo, ale nauczona na własnych błędach, szybko zmieniłam sposób podróżowania po Norwegii. Po przejechaniu tysięcy kilometrów po norweskich drogach i kilku latach życia w tym kraju postanowiłam podzielić się z Tobą moimi wskazówkami, aby i Twoja podróż po Norwegii była jeszcze przyjemniejsza.

Norweski niezbędnik, z którego dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć przed podróżą do Norwegii, to odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, które odkąd prowadzę Kierunek Norwegia, dostaję codziennie. To zbiór informacji praktycznych, wskazówek oraz relacje innych osób podróżujących po tym pięknym kraju. Dzięki niemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, na szukaniu najważniejszych informacji, lepiej przygotujesz się do podróży, a na miejscu wydasz mniej pieniędzy. Twoja podróż do Norwegii będzie jeszcze bardziej udana!

Co znajdziesz w norweskim niezbędniku? Zobacz spis treści:

co warto wiedzieć przed podróżą do Norwegii
Dlaczego jeszcze warto kupić norweski niezbędnik?
  • Z tego e-booka dowiesz się jak podróżować po Norwegii.
  • Wszystkie ważne i potrzebne informacje zebrałam dla Ciebie w jednym miejscu. W e-booku znajdziesz również dużo ważnych i przydatnych źródeł. Dzięki temu e-bookowi zaoszczędzisz sporo czasu, który trzeba poświęcić na poszukiwanie najważniejszych informacji. Norweski niezbędnik będzie cyklicznie aktualizowany.
  • Dowiesz się jak taniej podróżować po Norwegii oraz na co trzeba uważać, żeby nie popłynąć z wydatkami. Jego zakup zwróci Ci się bardzo szybko podczas podróży po Norwegii.
  • Dzielę się tutaj moimi cennymi wskazówkami. Nie jestem teoretykiem, mieszkam w Norwegii, podróżuję po tym kraju i wiem, co naprawdę warto wiedzieć przed podróżą. Ten e-book mógłby mieć dużo więcej stron, ale moim celem było napisanie takiego e-booka, w którym będą przede wszystkim realnie potrzebne informacje.
  • Po przeczytaniu tego e-booka nabierzesz jeszcze większego apetytu na Norwegię, bo po prostu będziesz gotowa/gotowy do Twojej wymarzonej podróży.

Gdybym kolejny raz miała zaczynać moją norweską przygodę, chciałabym przeczytać wszystko to, co znajduje się w tym norweskim niezbędniku. Miałabym spokojniejszą głowę i więcej zaoszczędzonych pieniędzy na kolejne podróże.

Jak podróżować po Norwegii
Opinie o Norweskim Niezbędniku
podróże po Norwegii
Udostępnij artykuł
Autor: Sylwia
Obserwuj:
Od kilku lat mieszkam w Norwegii, a każdą wolną chwilę spędzam na podróżowaniu dookoła Krainy Fiordów. Na tej stronie opowiadam o moich podróżach i życiu w Norwegii. Zabieram Cię na wycieczkę nad fiordy, w niesamowite góry, pod olbrzymie wodospady i do klimatycznych norweskich miasteczek. Miłego zwiedzania!
Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *