...
Aplikacje do nauki norweskiego

Aplikacje do nauki norweskiego – warto skorzystać

Sylwia

Aplikacje do nauki norweskiego szczególnie przydatne są na początku nauki. Wiele aplikacji posiada kursy głównie na podstawowych poziomach. Korzystanie z tego typu formy nauki jest również bardzo dobrą opcją dla osób chcących nauczyć się lub utrwalić sobie norweskie słówka. Plusem aplikacji jest również to, że możesz używać je wszędzie np. a w autobusie wracając z pracy, czy czekając na znajomych w aucie. To praktyczne i co najważniejsze skuteczne narzędzie do nauki języków. Poniżej przegląd kilku aplikacji, w niektórych oprócz języka norweskiego, możesz ćwiczyć inne języki obce.

Aplikacje do nauki norweskiego – warto skorzystać

Memrise

aplikacje do nauki norweskiego

To zdecydowanie moja ulubiona aplikacja, dzięki niej nauczyłam się mnóstwo nowych słówek. Używam do utrwalania tych zwrotów, które raczej rzadko spotykam i poszerzenia słownictwa. 15 minut nauki dziennie i już widać rezultaty.

Mondly

aplikacje do nauki norweskiego

W tej aplikacji dużym plusem jest możliwość nauki wymowy i osłuchanie się z językiem. Niestety tak jak większość aplikacji, nawet na poziomie zaawansowanym znajdują się rzeczy bardzo łatwe. Podzielona jest na różne tematy, czytelna i bardzo łatwa w obsłudze.

Quizlet

aplikacja do nauki norweskiego

W tej aplikacji znajdują się zarówno fiszki jak i różnego rodzaju zgadywanki, można potrenować również pisanie w języku norweskim.

duolingo

aplikacje do nauki języków

Fiszkoteka

apka do nauki

Fun Easy Learn

język norweski

Babbel

jezyk norweski

Drops

aplikacje nauka

Ankidroid

jezyki obce

Warto przetestować różne aplikacje do nauki norweskiego i w ten sposób sprawdzić, która z nich najlepsza jest akurat dla Ciebie. Każdy z nas lubi uczyć się w inny sposób, a w korzystaniu z aplikacji chodzi m.in. o to, aby była to lekka i przyjemna nauka. Niektóre z wymienionych aplikacji ma płatne plany premium, lecz okres próbny często jest darmowy. W ten sposób można przetestować przed zakupem, czy aby na pewno aplikacja jest dla Ciebie. Wg mnie najważniejsze w nauce z pomocą aplikacji jest to, aby używać ich regularnie. Wtedy efekty mogą naprawdę zaskoczyć.

Powodzenia w nauce i dużo wytrwałości!

W nauce języka na pewno pomaga osłuchanie się z nim, tutaj szczególnie polecam seriale i filmy. Jakie norweskie produkcje warto zobaczyć, dowiesz się w tym wpisie. >>>

Inne praktyczne informacje związane z Norwegią. >>>

Moje treści okazały się dla Ciebie pomocne? Kliknij i postaw mi wirtualną kawę. Dzięki temu wspierasz moją pracę na Kierunek Norwegia.

Oslo
Udostępnij artykuł
Autor: Sylwia
Obserwuj:
Od kilku lat mieszkam w Norwegii, a każdą wolną chwilę spędzam na podróżowaniu dookoła Krainy Fiordów. Na tej stronie opowiadam o moich podróżach i życiu w Norwegii. Zabieram Cię na wycieczkę nad fiordy, w niesamowite góry, pod olbrzymie wodospady i do klimatycznych norweskich miasteczek. Miłego zwiedzania!
3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *